Up

HAYAT VETERİNER KLİNİĞİ

Kliniğimiz 2016 yılında Veteriner Hekim Serap Özger tarafından pet hayvanlarına sağlık hizmeti verilmek üzere kurulmuştur. Kayseri Esenyurt mevkinde yer alan kliniğimizde minik dostlarımıza; detaylı sağlık kontrolleri, hastalık teşhis ve tedavileri, hospitalizasyon hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca minik dostlarımızın ihtiyaçları olan tüm pet shop ürünlerinide kliniğimizden temin edebilirsiniz. Gerçekleştirilen tüm uygulamalar güler yüzlü, mesleki tecrübesi bulunan  ekibimizce büyük bir özveri ve titizlikle yapılmaktadır.

Yıllar içerisinde gelişen ve kısa sürede ivme kazanan gerek tecrübemiz gerekse donanım-ekipmanlarımız ile sevimli dostlarımıza en iyi hizmeti sağlayabilmek birincil hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Kıymetli dostlarımız ve sahipleri olarak sizlerle kurduğumuz sevgi dolu bağlar sayesinde kocaman bir aile sıcaklığında bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmaktayız.

Amacımız, evcil hayvan dostlarımıza koruyucu hekimlik hizmeti vererek hastalıklardan korumak, hastalanan dostlarımızın ise güncel tedavi yöntemleri ile en kısa sürede sağlığına kavuşmasını sağlamaktır.